+90 216 969 38 02
+90 216 969 39 02
+90 532 348 08 90
+90 535 974 55 83
 1. Golden

  Golden laminat parke koleksiyonumuz, üzerinden mevsimler geçmiş ahşap parke görüntüsüyle, döşendiği mekânlara ruhunu katarak gerçek ahşap hissini yaşatmaktadır.

  Bu zarif koleksiyon dört tarafındaki mikro derzler sayesinde gerçek ahşap hissi verirken; ünilin kilit sistemi sayesinde daha hızlı ve kolay döşenmekte, parke uygulama zamanını minimuma indirmektedir.... Daha fazla bilgi için.

  42.99 ₺

  38.19₺

 2. Loft

  Ticari ve endüstriyel yerlerin değişimi ‘’ LOFT’’ kavramının ortaya çıkmasıyla başlar. Bunu başlatan sanatçılar, yaşama ve çalışma konseptini bir arada çözen özgün tasarımlar oluşturarak geniş endüstriyel alanları evcil mekanlara dönüştürmeye başladı.

  Loft’un kendisine has özellikleri vardır. Loft’un farklılığı da zaten buradadır. Toplu konutlar gibi her ihtiyaca aynı çözüm yerine , loft’larda ihtiyaca göre mekan tasarlama vardır.r.... Daha fazla bilgi için.

  47.99 ₺

  44.79 ₺

 3. Wood

  Wood koleksiyonumuz; dar kesim boyutu ve 10 mm kalınlığıyla gerçek bir uzmanlık becerisini yansıtan eşsiz bir laminat parke koleksiyondur. .ır.

  Yüzeyinde elle işlenmiş hissi yaratan fırçalı efektler, retro görüntüsü ve dokunulduğunda doğal parke duygusu yansıtan parke uygu lama koleksiyonumuz olan Wood koleksyonumuz ile döşenmiş zeminler, mekanlara ruh katar..... Daha fazla bilgi için.

  51.49 ₺

  48.49 ₺

 4. Elegance

  Yaşadığımız mekanlar çağımızın ihtiyaçları ve alışkanlıkları doğrultusunda sürekli olarak tasarlanıyor. Değişen zevklere uygun olarak sürekli değişen fikirler, yeni tasarımlar ve yeni mekanlar meydana getiriyor. Mekanların zerafeti insanın ona yüklediği anlam ile ölçülür.

  Mekanlar, ruha hoş gelecek duyguları, tavırları yansıtmasıyla anlamlaşır. Sözün zerafetini şiir, rengin zerafetini resim, taşın zerafetini mimari yansıtıyorsa mekanın zerafetini de zemin yansıtır. Mekanlarınızda parke uygulama seçeneklerini değerlendirirken ister country, ister endüstriyel, ister modern ister minimal ortamlardan hoşlanın renklerin ve desenlerin beyin üzerinde bıraktığı etkiyi dikkate alın... Daha fazla bilgi için.

  38.49 ₺

  34.49 ₺

 5. Elegance Large

  Çekici bir iç mekan sahip olduğunuz eşyaların çokluğuna bağlı değildir. Günümüz dedekorasyon trendlerinde; laminat parke seçimlerimizde, konfor ve sadelik öncelikli beklentilerimizi oluşturmaktadır. Elegance Large koleksiyonu ile hem klasik hem de şık minimalist mekanlar.

  Yaşam alanlarınızda arzu ettiğiniz minimalist dokunuşlar için 15 yıl garantili Elegance Large koleksiyonunumuz sizinle!... Daha fazla bilgi için.

  44.49₺

  39.49 ₺

 6. Colosseum

  Sektörün yenilikçi, dinamik ve çevre dostu markası Peli, 4 farklı stilde tasarlamış olduğu Colosseum Plus parke koleksiyonu ile doğadan taşıdığı izlerle yaşam alanlarını ayrıcalıklı kılıyor.

  Zengin koleksiyonlarıyla yapı sektörüne hizmet veren Peli’nin yeni koleksiyonu Colosseum Plus, doğal yapısıyla mekânlara farklı bir soluk getirerek yaşam alanlarında sıcak, samimi ortamlar yaratmaya yardımcı oluyor... Daha fazla bilgi için.

  35.99 ₺

  32.49₺

 7. City

  City laminat parke koleksiyonumuz, cesur, farklı, iddialı ve elit mekânlar için üretilmiş.

  Kaliteli mekânlar yaratmak isteyen mimar ve tasarımcıların envanterlerinde başköşeyi almıştır... Daha fazla bilgi için.

  34.49 ₺

  29.29 ₺

 8. Comfort

  City laminat parke koleksiyonumuz, cesur, farklı, iddialı ve elit mekânlar için üretilmiş.

  Kaliteli mekânlar yaratmak isteyen mimar ve tasarımcıların envanterlerinde başköşeyi almıştır... Daha fazla bilgi için.

  39.49 ₺

  35.19 ₺

 9. Vintage

  Vintage laminat parke koleksiyonumuz, cesur, farklı, iddialı ve elit mekânlar için üretilmiş, kaliteli mekânlar yaratmak isteyen mimar ve tasarımcıların envanterlerinde başköşeyi almıştır..

  Modern ve eski çizgileri, patine boyaları, farklı kıvrımlarıyla parke uygulama işleminin gerçekleştirildiği mekânlarda kendini hissettiren, en iddialı zemin kaplamasıdır. 33.Sınıf AC5 aşınma yüzeyiyle Türkiye’deki en dayanıklı zemin kaplama ürünü olması ve HDF taşıyıcı sisteme sahip parke özelliği sayesinde de zemin sektörünün zirvesine çıkmıştır... Daha fazla bilgi için.

  41.49 ₺

  36.99 ₺

Pöpüler Etiketler
Peli - Ahşap Yol | Parke Outlet Ümraniye Laminant - Ümraniye Parke | Peli | AGT | Classen | İthal Parke