+90 216 969 38 02
+90 216 969 39 02
+90 532 348 08 90
+90 535 974 55 83

Hakkımızda

2005 yılının Şubat ayında bugüne kadar Ahşap Yol olarak faaliyetlerine, teknolojiden aldığımız güç ve sizlerden aldığı güvenle çalışmalarımızı sürmekteyiz.


Tecrübeli ve dinamik kadro yapısını koruyarak, gelişmeleri yakından takip eden sorun değil çözüm üretmek için yola çıktık.


Bugün gelinen noktada her türlü Laminant, Duvar Kağıdı, Ahşap Döşeme, Kapı, Dolap vbz. ahşap alanlarında hızlı ve göze hitap eden çözümler bulmaya devam eden, sizlere hizmet verirken hızlı, dürüst, doğru ve zamanında çalışmasıyla daima sizlerin yanında olmakdır.Ürün ve hizmetlerimizden bazıları şunlardır.


Kalite ve hizmet öncülüğünde üretimlerimiz ve müşteriye saygı dahilinde uygun bir maliyet sunulur. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur.


Hedefimiz, teknolojik her imkanı daha iyi bir üretim için değerlendiren, yeniliklere açık, konforlu, şık, kullanışlı bu doğal malzemeyi hayatımızla bağ kuran tüm mekanlara taşımak, her zevke hitap eden bir ürün yaratmak, yüksek kalite standartlarına uygun modelleri ekonomik seçeneklerle Sizlere sunmaktır. Şu anda Türkiye’nin en geniş ürün çeşitliliğine sahip parke markası olarak Bizim en önemli stratejimiz Sizsiniz... Müşterilerimizin ihtiyacı olacak her türlü ürünün portföyümüzde yer alması” önceliğimizdir.

Pöpüler Etiketler
Hakkımızda - Ahşap Yol | Parke Outlet Ümraniye Laminant - Ümraniye Parke | Peli | AGT | Classen | İthal Parke